Hediyeni Seç Hakkında Kısa Bilgi

Baylar Promosyon ve Reklamcılık San. Tic. Ltd. Şti, 1944 yılından beri ticaret yapmakta olan bir şirkettir. 1991 yılında kırtasiye ürünlerinin ithalatına başlayan firma 2000 yılından itibaren de promosyon ürünleri ithalatı yapmaktadır. Tahtakale Merkez Ofisi ve İSTOÇ Toptancılar Çarşısı’nda bulunan Showroom ve Depolama Sistemleri ile hizmet veren bir kuruluş olan Baylar, yıllardan beri özellikle “Promosyon ve Hediyelik Eşya” konusunda TEDARİKÇİ FİRMA olarak hizmet sunmaktadır.

500’den fazla ürünün direkt ithalatını yapan Baylar Promosyon, stok sistemiyle çalışmakta ve sunumunu yaptığı ürünlerin her türlü desteğini de müşterilerine sunmaktadır. Stoklara eklenen ürünler mail grubuna dahil olan adreslere bildirilmekte ve internet sistemine aynı gün dahil edilmektedir.

Reklam ve Promosyon Ajanslarının en büyük ihtiyacı olan Yeni Ürün ve sağlıklı tedarikçi noktalarında Baylar Promosyon daha kaliteli hizmet verebilmek adına ISO 9001-2015 Kalite Kontrol Belgesi almış ve sektörde bu belgeye sahip birkaç firmadan biri olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Hediyeniseç, www.hediyenisec.com sitesi olarak ilk 2010 Yılında internet satışlarına başlamıştır fakat ülkemizdeki internet altyapısındaki eksikler yüzünden bir müddet yayına ara vermek durumunda kalmıştır.

Baylar Promosyon olarak reklam ajanslarına toptan satış yapan firma gelişen internet sistemlerinde de perakende satış konusundaki ihtiyaçları göz önünde bulundurarak “Hediyeni Seç – Ali Baylar”  Firmasını 2018 yılında kurmuş ve internet satışına yeniden başlamıştır.

30 seneyi aşan ithalat tecrübesi ile sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz ve daima gelişen dünya ticaret sistemine uygun gelişmeleri de sistemimize eklemeye devam edeceğiz.